| Cher22 a întrebat:

Cum o cheama pe vedeta care interpreteaza personajul Nini ( de pe disney chanel ) si cum se numeste melodia care o canta la sfarsitul episoadelor? ( cea cu fetele - imbracate asa ma hip - hop )

Răspuns Câştigător
| PCDemon a răspuns:

Pai, Florencia Bertotti este Nini.
Iar la sfarsitul episoadelor nu canta aceeasi melodie! Fii mai explicita te rog!

21 răspunsuri:
| ZeDe a răspuns:

Florencia Bertotti

| Sabina_3006 a răspuns:

Pe ea o cheama Florencia Bertotti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu cum o cheama dar melodia de la sfarsit se numeste eso no se hance

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Melodia se numeste asa ESO NO SE HACE

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://es.wikipedia.org/wiki/Niní aici gasesti tto ce-ti trebuie si ce vrei. cu placere

| DianaCute333 a răspuns:

Ea se numerste florencia bertotti...nini si cea si melodia de la sfarsit cu fetele se numeste eso no se hace

| DianaCute333 a răspuns:

Florencia Bertotti o cheama pe NiNi.Si muzica cu fetele imbracate asa mai hip-hop se numerte Eso No Se Hace

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Florencia Bertotti este Nini iar melodia se numeste eso no se hace

| LonelyGirl15 a răspuns:

Eso no se hace e melodia
si pe actrita o cheama:Florencia Bertotti
melodia o gasesti pe:http://www.trilulilu.ro/hannahmaddy4/76fdc877145eed

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Florencia Bertotti si "Eso no hace"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt mai multe no te importa sau mi enemigo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe nini o cheama florencia bertotti si melodia se cheama eso no se hace

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Melodia se numeste,, eso no se hacen,,.

| Pinky99 a răspuns:

Melodia cu hip hop se cheama Eso no se hace

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Melodia se numeste "eso no se hace" si o cheama Florencia Bertotti.

| iul1a999_1005 a răspuns:

Pe Nini o cheama Florencia Bertotti.Acea melodie se numeste Eso no se hace. Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cea care interpreteaza rolul lui Nini se numeste Florencia Bertotti si nu sunt de ce melodie vorbesti dar cred ca este vorba despre Eso No Se Hace

| AMa19 a răspuns:

Pe Nini o cheama Florencia Bertotti
Melodia se numeste Eso no se hance

| Roxxette a răspuns:

Pe Nini o cheama Florencia Bertotti iar melodia se numeste Nini Eso no se hace Succes happy

| Florin_Nistor_1978 a răspuns:

Cum o cheama pe nini adevarat