| lorry_9300 a întrebat:

Cum o mai cheama pe celia? si pe andra? dau funda.

11 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Andra-alexandra irina maruta
celia- ioana cristina sobolan

| Ðida a răspuns:

Pe Celia o cheama si Cristina Ioana Socolan: http://ro.wikipedia.org/wiki/Celia
Pe Andra o cheama Alexandra Irina Mihai : http://ro.wikipedia.org/wiki/Andra

| LaySsa27 a răspuns:

Andra-Alexandra Irina Maruta ( 23.08. 1986)
Celia-Cristina Ioana Socolan(14.10.1984)

| VisinaDinVisinata a răspuns:

Numele intreg al Andrei e Andra Irina Mihai, iar cel al Celiei e Cristina Ioana Socolan.
Sper ca te-am ajutat happy.

| SummerSmile97 a răspuns:

Celia-Cristina Ioana Socolan big grin
Andra-Alexandra Irina Mihai happy

| ştrumf_8528 a răspuns:

Celia - Cristina Ioana Socolan
Andra - Alexandra Irina Mihai

| rebela_3712 a răspuns:

Pe Celia o cheama Cristina Ioana Socolan, iar pe Andra Alexandra Irina Marutawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa cine vrea sa-i fac un truc cu carti.trbe sa fie fumator. etc etc etc. si gata trucu...hai ca vo placut fwutuwa pe toti.

| Cherry_3262 a răspuns:

Pe Celia o cheama Cristina Ioana Socolan, iar pe Andra-Maruta Alexandra Irina
Fundita?