| zuuzuuka a întrebat:

Cum pot descarca melodi de pe net pe calculator, si dupa aia pe telefon prin USB? funda la cel mai bun raspuns!♪♫♪♫♥♥♥

Răspuns Câştigător
| xCatastrophe a răspuns:

Poi ai putea sa intrii pe www.video2mp3.net si le convertezi cand iei un link de pe youtube si dai convert si apoi dowload.De preferabil foloseste google chrome asta merge mai bine cu acest site. Dupa ti le trimiti pe tefon cum vrei.(Ai grija nu toate melodiile merg. Cand ti se intampla cauta aceeasi melodie cu un link diferit);)

2 răspunsuri:
| Zuza_5632 a răspuns:

Pai in primul rand intri pe www.fisierulmeu.ro scrie undeva sus Cauta scrii melodia acolo dai cautare dupa care o selectezi. astepti cateva secunde dupa care scrie undeva downoald da click. dai save in calculator si gata :) dupa care le iei si le pui pe telefon :) :X Funda :D :)

| roStar a răspuns:

Sau scrii pe google melodia dorita si dupa aia i-ti apara si unde trebuie sa descarci melodia