| alex_9030 a întrebat:

Cum pot downloada urmatoarea melodie http://www.trilulilu.ro/myream/fc0989f9987ce0. Dau fundita.

Răspuns Câştigător
| MissLaura a răspuns:

Cea mai buna chestie pe care o folosesc si eu este Final Video Downloader pe care il descarci si bagi URL-ul si il descarca in ce format vrei tu! Chiar merge si ti le descarca cu memorie mica si sunet de buna calitate! Fundita?

1 răspuns:
| zzralucazz a răspuns:

Da add la id bejanalin55 si tio da el si iti da si site de descarcat in 10 sec mel de pe youtube