| LavyCrazyVampire a întrebat:

Cum pot face sa am o voce mai subtire?:-s, nu fumez, dar imi place sa cant, trebuie sa merg la un concurs, profesoru" m-a ales pe mine si o fata, fata aceea canta destul de naspa, stiu sa cant, am ureche muzicala! M-a pus in fata clasei sa cant melodia Andrei-,, O femeie"am cantat-o cu negativul de pe laptopul lui si cand am terminat toata clasa s-a ridicat in picioare! Acum mi-a dat o lista sa imi aleg ce piese voi canta la acel concurs si am ales:,, Cascada-Everytime we touch", Andra-ramai cu mine", Florin Chilian-zece",,, Laura Stoica-UN ACTOR GRABIT", J. Lopez+Mark Anthony-no me ames si Adele-someone like you"din aceste melodii o sa ma asculte, o sa aleaga 2, o sa vada pe care o cant mai bine si pe aia o sa cant la concurs. Dupa parerea mea cant cel mai bine,, Cascada-everytime we touch" ai,, Adele-someone like you" acum eu las la alegerea profesorului ce melodii o sa aleaga.Dar....cum pot avea vocea mai subtire? Stiu chestia cu oul, dar e cam scarbossadsad, dupa ce am baut, crud, mi-a venit sa vomit! Cum pot sa il iau sa fie mai bun si in acelasi timp sa ma si ajute cu vocea?thinking Nu vreau raspunsuri de 2 lei! Cel mai bun raspuns primeste funda+vot:*:*:*:* Va rog mult, un raspuns mai rapid! :*

Răspuns Câştigător
| SabbyNightShadow a răspuns:

Pune zaharhappy si eu am incercat...si mi s-a parut scarbos dar am pus zahar m-am tinut de nas si apoi l-am dat pe gat si apoi mi s-a parut chiar amuzantlaughing ce crezi?

3 răspunsuri:
| RoxanaAnomis a răspuns:

Dacă nu a mers încercarea cu oul, ar trebui să mănânci mai moderat şi să bei ceai de tei. Baftă!

| LavyCrazyVampire explică (pentru RoxanaAnomis):

Stii care e fazaa
? nu prea mananc oh go on

| RoxanaAnomis a răspuns (pentru LavyCrazyVampire):

În cazul ăsta, consumă mai mult ceai, înainte să cânţi. Şi, ca să te lămuresc, când am vrut să spun : Mănâncă mai moderat, am vrut să spun că trebuie să mănânci ceva uşor, nu cartofi prăjiţi sau alte mezeluri. O supă este perfectă.