| faranume a întrebat:

Cum pot face sa mi se auda o melodie la profilul de la hi5?

Răspuns Câştigător
| Supradoza.De.Vise.Interzise a răspuns:

Ba_se_poate :))

Intri aici : http://www.mixpod.com

Dai in jos pana vezi un urs si tot felul de prosti si scrie Popular Playlist Skins

Dai clik pe care iti place

Ai search pentru a cauta melodii le adaugi apasand pe plusul din dreapta de langa melodie

Scrie sus 1, 2, 3 si niste prosti, dupa ce adaugi muzicaa dai la 2 Customize si alegi din porcariile alea dupa aia tot la 2 dai la color dupa aia la 3 save...

4 răspunsuri:
| Smackdown a răspuns:

Nu_se_poate

| ing. a răspuns:

Salutkiss.
Atunci cand iti adaugi un widget la profil, printre lucrurile pe care le poti face pentru a crea widgetul, scrie si Music/Video. Dai click acolo si pui melodia dorita.
Sper ca ti-am fost de ajutorkiss

| NimeniAlta a răspuns:

Uite http://www.mixpod.com/ fa-ti cont si dai la my playlist, alegi melodia dorita si skinul... dai get the code. iei codul[fii atenta ce cod iei.sa fie pentru hi5 ]. si il pui la descrierea de pe hi5ul tau:)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai pe youtube la muzica ta pe care vrei sa o pui, copi tot ce scrie la embed si il pui la despre mine.