| Razvy197 a întrebat:

Cum pot fi dj la radio online? adica ce programe imi trebuie si de unde pot sa le iau?

8 răspunsuri:
| woohp a răspuns:

Shoutcast de la winamp + Licenta pentru folosirea muzicii

| kikinoname a răspuns:

Nu stiubig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna Razvy, si eu sunt an aceas intrebare: cum pot fi un dj? daca afli primul sa ma contactezi. Ma numesc Alexandra si am 16 aniwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu iti trebuie nici un program.Trebuie sa te angajezi ca Dj online la un RADIO care vrei tu dar tebuie sa fi mereu la ora care iti spun ei.
OK?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa ai programul sam si sa ai voce si dupa aia experienta o faci pe parcurs nu ca trebuie sa fi la nu stiu ce ora nu-i adevarat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dac te gindesti o sa afli

| adryan1994danyela a răspuns:

Caut dj,, cine sa ma caute leonardo _adryan, sau la nr 0 7 5 8 6 3 8 3 4 9. astept