| Orbithh a întrebat:

Cum pot lua muzica din calculator si o pot pune pe un CD desigur cu NERO StartSmart? va rog am nevoie de ajutor urgent

Răspuns Câştigător
| zambilici a răspuns:

Deschizi nero,mergi pe audio, alegi "Create JukeBox CD" sau "Make audio and data cd" depinde de care vrei sa faci... dupa aceea iti va aparea un ecran cu ceea ce contine Cd-ul tau...din dreapa ai butonul ADD, dai click pe el si selectezi din Pc ce anume vrei sa bagi pe cd. Dupa ce ai terminat de adaugat dai pe Burn si asta e! Sper ca te-am ajutat

1 răspuns:
| Broadband a răspuns:

Pai cu nero
cu ce altceva