| pufarina a întrebat:

Cum pot pune de la calcu pe mp4 player, muzica trebuie sa descarc ceva program? dati-mi explicati + funda :X

Răspuns Câştigător
| r2d2 a răspuns:

Cand ti-ai cumparat MP4-ul ai primit la el un cablu USB. Conectezi MP4-ul prin cablul ala la PC, dupa care in My Computer o sa-ti apara Removable Disk (E: ), (F: ), (G: ), etc. De aici te duci in folder-ul cu muzica si selectezi melodia/ melodiile pe care vrei sa le pui in MP4 si dai click dreapta Send to Removable Disk (E: ), (F: ), (G: ), etc. si gata!
BTW: daca nu merge asa, inseamna ca trebuie sa instalezi un program al MP4-ului; un CD pe care l-ai primit impreuna cu cablul USB si MP4-ul in pachet. Good luck!

1 răspuns:
| κλάους a răspuns:

Pai nu. Cand ai cumparat Mp4 Player-ul ti-o dat si un USB, daca da atunci il bagi in MP4 Player si dupa aia in Calculator. Dupa aia te duci in My Computer si acolo trebuie sa apara :F sau :E sau numele firmei Mp4 Player-ului. Sper ca te-am putut ajuta.