| Prietenoasa a întrebat:

Cum pot sa imi fac vocea sa sune mai frumos? Am auzit la o intrebare de metoda oul ce metoda e?

4 răspunsuri:
| pisicutzza990 a răspuns:

Este simplaa..iei un ou din frigider, il spargi si il pui intr-u pahar, il amesteci cu o lingurita si apoi il bei, asa crud cu este.Este naspa, dar...

| Prietenoasa explică (pentru pisicutzza990):

Adevart?

| pisicutzza990 a răspuns (pentru Prietenoasa):

Daa...stiu ca nu iti vine sa crezi, dar din neferice asta e adevarul.O prietena de-a mea a facut asa si i-a mers. Sper sa-ti mearga si tie. =D Mult succes!

| Prietenoasa explică:

Accpt si din astea babesti.