| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot trage melodii de pe calculator pe cd fara Nero?/

8 răspunsuri:
| Gabystelistu95 a răspuns:

Incearca cu programul CDBurnerXP.

Răspuns utilizator avertizat
| rey a răspuns:

Ce sistem de operare ai?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

D c p e a c m s d t

| blue29 a răspuns:

Foloseste InfraRecorder e un progrAm free si usor de utilizat. Ai versiune normala(ce se instaleaza in pc) sau versiune portabila(descarci arhiva si il poti folosi fara sa-l instalezi) http://infrarecorder.org/? page_id=5

| a4andrei a răspuns:

Simplu: bagi CD-ul in calculator, apoi deschizi folder-ul unde ai melodiile, le selectezi pe cele dorite si dai copy to CD din stanga sus. Sigur te vei desurca! Mult noroc!

| youalacarecitesteinar1datastii a răspuns:

Al dracul cu link-urile voastre! Niciodata nu e bun CDburnerXP!
Uite!
Ia programul Free Disc Burner
Bagi instant fisierul care vrei
Si apesi BURN!