| IAmSoDifferent a întrebat:

Cum poti sterge un videoclip[pus de tine bineinteles] de pe youtube? :-s Funda :*

Răspuns Câştigător
| robyroby96 a răspuns:

Dai in dreapta sus pe numele tau acolo unde esti logat(a), apoi dai pe manager video si iti apar videoclipurile tale....inaintea videoclipului ai o casuta unde poti bifa si bifezi care vrei sa il stergi si apoi dai sus deasupra de clipuri actiuni si acolo iti apare stergere... sper ca te-am ajutat

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Se poate foarte foarte greu... trebuie sa trimiti email la administratorul youtube-ului de ce vrei sa stergi acel video si trebuie sa fie un motiv bine intemeiat altfel nu sterge. Mai bine iti stergi contul si-ti faci altul daca vrei neaparat sa stergi. Dar stergandu-ti contul vei sterge toate video-urile si toate postarile tale, tu alegi! Bafta!