| Didi33D a întrebat:

Cum procedezi in situatia in care o persoana imporatan iti spune ca nu canti bine si restul aia mai multi rau (1oo) spun ca esti un amre talent pe cine as asculti ca sa mergi imi departe sau sa iti lasi visu de o parte pe aceea persona importanta sau pe restul care te sustin si au incredere in tine ca vrei reusi?

1 răspuns:
| Kaℓi a răspuns:

Depinde in ce domeniu e importanta persoana aia importanta. Daca e in industria muzicala, as zice sa nu ignori ce-ti spune... eventual cere-i sfaturi, intreaba ce nu e ok la vocea si stilul tau.