| ubitzika a întrebat:

Cum pun un video pe youtube va rooog cine stie dau fundita:X:X:

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
10 răspunsuri:
| M4RK a răspuns:

Iti trebuie cont pe youtube happy

| girlxx21 a răspuns:

Fa-ti cont pe youtube.com apoi intra pe site logheaza-te si in dreapta scrie UPLOAD apesi acolo. si bagi video din pc

| nickname.a.plecat.de.pe.tpu a răspuns:

Te loghezi pe YouTube si in bara de start ai un buton portocaliu Upload.

Dai click pe el si ajungi la pagina unde poti incarca clipul tau, trebuie sa astepti o perioada (de la minute la ore) pana ce clipul tau este incarcat si se poate vizualiza pe site.

(am luat de pe internet devil )

| Danut4 a răspuns:

Iti faci un cont si apoi dai upload

| papatukjatlekjulk a răspuns:

Iti trebuie cont si mergi la UPLOAD

| koxatu a răspuns:

Faci cont, trebuie sa fie pe bune contul nu cu informatii false big grin, dai upload si acolo selectezi videou nu trebuie sa contina imagini necenzurate, sau obscene, injuraturi etc.selectezi categoria in care vrei sa pui videoul, dupa dai la tags si scriu toate numele la care sa apara videoul cand dai searchbig grin si save changes :X

| Bishop a răspuns:

Iti faci cont, si dupa dai "upload"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.animalut.net/user/ica%20ik.html va roog muuultt:( nu stiu ce sa mai fac. vreau si eu un telefon si nu stiu la cine sa mai apelez:((

| riki23 a răspuns:

Ba chiar nu stiu ajutati-ma va rog uite va dau id-ul meu (dragonfly_dragonfly2003@yahoo.com)va rog inregistratima si ajutati-ma va rog eu