| NoGames a întrebat:

Cum s-ar putea explica asta?! http://i.imgur.com/EYXd1.png
Nu, nu e vreun soi nereusit de comic e exact ceea ce am gasit pe Google translate cand am dat copy/paste la acel titlu. Deci cum ar putea traduce asa ceva cand cuvantul "nirvana" inseamna in realitate cu tootul altceva!

Răspuns Câştigător
| FucktheSystem a răspuns:

Mda, știam că asta apare când scrii Justin Bieber, dar nu știam că au manelizat și Nirvana, oameni plictisiți.

3 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Google Translate a fost manelizat de prea multi cocalari care haber naber engleza.

| EdwardTiriboiu a răspuns:

Explicatia e simpla happy Google translate este "imbunatatit" si de utilizatori, si ii lasa sa sugereze traduceri mai bunewinking In cazul de fata, cei care au cautat ""Nirvana" au sugerat "Nicolae Guta", acesta a fost inreginstrat in maaarea baza de date google, si de aici si confuziawinking

| Dumnezău a răspuns:

Sfinte Satan! Asta e prea de tot, as vrea sa dau ochii cu mizerabilul care a oferit traducerea asta, e ofensa adusa lui Kurt Cobain. straight face