| roxannemiss a întrebat:

Cum sa ma lansez in muzica? cel mai bun raspuns primeste Funda ♥

5 răspunsuri:
| NicoClaudita a răspuns:

Si euu vreau sad

| HermioneLove a răspuns:

Du-te la concursuri de cantat!
Sau posteaza un video cu tine cand canti la o melodie! Succes

| dyannee a răspuns:

Pai inscrie-te la cat mai multe concursuri, participa la festivaluri, posteaza pe YouTube filmulete in care canti melodiile preferate ale artistilor tai favoriti, sau de ce nu? Canta muzica compusa chiar de tine!

| Diana7383 a răspuns:

Prima data trebuie sa incepi sa faci canto, iar profesorul tau de canto te va duce pe la concursuri daca esti buna, si de acolo incepi sa fi cunoscuta.du-te la x factor vocea romaniei

| loryy2 a răspuns:

Clauditza de unde esti?