| anonim_4396 a întrebat:

Cum salvez melodia dupa ce o scurtez cu mp3 cuter? pe ce dau? plsss vreau si eu un raspuns va rogg multumesc

2 răspunsuri:
| Danitzu a răspuns:

Ai in partea dreapta jos un buton pe care scrie "Save selection"... faci clic pe el si pe urma aleci unde sa salvezi melodia...asi asta e tot `winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai in partea dreapta jos un buton pe care scrie "Save selection"... faci clic pe el si pe urma aleci unde sa salvezi melodia...asi asta e tot `winking