| AldeaDorin a întrebat:

Cum se cheama melodia de la burlacul?

13 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Ma tu ai dat un site sa te votam eu chiar vreau mel

| DenisIonut01 a răspuns:

Da asta e Ryan 13 dai funda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum se numeste melodia aia care incepe atunci cand Bote o saruta pe Melania la nuferi?>>pls pls help me

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma intereseaza melodia aia de la primul episod cand violeta in saruta pe bote dupa ce abia facuse cunostinta
Va multumesc anticipat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alors on danse

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine canta melodia din minutul 8http://www.trilulilu.ro/Fedayn/493e218e5c0fe40 al emisiunii? stie cineva?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Minutul 80 http://www.trilulilu.ro/Fedayn/493e218e5c0fe4 stie cineva melodia?

Răspuns utilizator avertizat
| lcnfrnz a răspuns:

Cum se numeste melodia care a fost la sfasitul emisiunii de azi: la refren canta: Flamenco, oo ooo...merci

| onuscaoanaeo a răspuns:

Du-te dracu tu tampito auz cu tot cu tititlu ****ear maicta tu vaca