| malina1 a întrebat:

Cum se foloseste trilulilu downloader?
FUNDA

Răspuns Câştigător
| SilvyanO a răspuns:

Http://trilu-downloader.ro este cel mai bun site pentru a descarca audio si video de pe Trilulilu in mod gratuit!

1 răspuns:
| Scarecrow a răspuns:

Nu stiu cat de corect il foloseam eu dar stiu ca functiona.
Deschideam doua pagini, pe una era cu trilulilu downloader iar cealaltaa era pagina triluliu de unde vroiam sa dau jos si.ma poloseam de click dreapta pe melodie, din lista ce se deschidea alegeam optiunea :copy link location apoi mergeam pe pagina cu trilulilu doeloader si dadeam paste.merge fara probleme. Succes!