| anonim_4396 a întrebat:

whistling whistling whistling Cum se numesc melodiile de la emisiunile Agentul Vip si Fata lui Tata whistling whistling whistling
cine imi zice primul are fundita! chatterbox

6 răspunsuri:
| waXonwaXoff a răspuns:

Ai pus intrebarea asta de 10000 de ori, cred ca trebuie sa te obisnuiesti cu ideea ca nu le stie nimeni, si sa le cauti tu singur.Sau sa atasezi doar linkul aici de la alta intrebare similara, sa numai scriii inca odata!
Nu stiu melodia
si apropo, sunt 'misto' melodiile

| waXonwaXoff a răspuns:

Stiu, special l-am dat, mai ales
Nu stiu melodia

si apropo, sunt 'misto' melodiile

| waXonwaXoff a răspuns:

Sa mai glumesc, cu tine, sa nu te superi ca nu te baga nimeni in seama. Mi se intampla si mie sa pun o intrebare si sa tot pun si sa fiu suparat ca n-am primint raspuns.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da inca un raspuns din categoria cretin. fara sa te supar!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Faci asta pentru puncte sau ca sa iti bati joc de mine straight face

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

de la generic sau cum?