| DenisIonut01 a întrebat:

Cum se numesc melodiile din acest video? http://pariucuviata.protv.ro/......yo-ro.html

P. S in afara de mambo nr 5 ala :)

Răspuns Câştigător
| Yanna14 a răspuns:

1. The Brothers Four-Try to remember
2. Enrique Iglesias si Whitney Houston Could I Have This Kiss Forever
3. Roxette - Listen to your heart
4. Lou Bega - Mambo No. 5
5. La-La Band - La La Love Song
P.S : sunt originalele tongue

| DenisIonut01 explică (pentru Yanna14):

Multumesc mult! deja imi pierdusem speranta sa primesc vreun raspuns ^_^ prima melodie e urata in format original hihihee hee a 2 a e Ok dar tot in pariu cu viata e mai faina! a 3 a la fel ca a 2 alaughing a 4 a o stiu am mentionat big grin si a 5 a da o stiuwinking.

1 răspuns: