| DarkShina5566 a întrebat:

Cum se numesc toate melodiile pe care a dansat Alin Imre de la Romanii au talent? Dar melodiile pe care au dansat Titanii funky fresh?

Răspuns Câştigător
| Aburycky a răspuns:

(alin imre):michael jackson-jam,remember the time,the way you make me feel, beat it,billie jean,who is it, bad, black or white.
(titanii funky fresh):New Jack Swing - Wrecks-N-Effect|Liquido - Narcotic|Rize - Krump Clown Bring it on down|Rockit - Herbie Hancock|Daft Punk - Aerodynamic nu prea st sigura la titanii funky freshbig grin dar sper ca te-am ajutat.