| Seby80 a întrebat:

Cum se numeste dubstep-ul acela lent, relaxant? Dau funda, daca se poate si niste exemple. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| andreiboss_3183 a răspuns:

Nu stiu sigur...stiu ca acela,, agitat" ca sa zic asa este cel brutal, iar cealalalt cred ca e un drum and bass... flux pavilon avea niste dnb-uri linistitoare happy, sau dubstep violin!

| Seby80 explică (pentru andreiboss_3183):

Liquid dubstep se numeste, am gasit happy e dragut genul. happy

| andreiboss_3183 a răspuns (pentru Seby80):

goingquantum este un chanel pe youtube ...cu liquid dar nu m-i se pare linistitor laughing mrg happy eu ascult mai mult brutal si chiar acest liquid de la goingquantum happy salz!