| andreeamiley a întrebat:

Cum se numeste mama vitrega a lui Miley Cyrus?

9 răspunsuri:
| Klara a răspuns:

rolling on the floor Iarasi incepeti cu Hannah Montana...am impresia ca TPU o sa devina o enciclopedie H. M... si o rog pe Raluca sa faca o categorie speciala pentru Miley!

| dadaaaaa a răspuns:

Mārie Cyrus

Idem Klara rolling on the floor

| Laly_4113 a răspuns:

De fapt Leticia Cyrus e mama vitrega. S-a casatorit cu Billy Ray Cyrus si avea din vechea casnicie 2 copii :Trace si Brandi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley Cyrus nu a nicio mama vitrega. Are mama ...naturala ca toti ceilalti si o cheama Leticia Cyrus.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Leticia cyrus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tish Cyrus si E vitrega:-)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floorincetati! mama lui miley este una singura leticia nu are nici o mama vitrega sunt doar minciuni!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Laly are completa dreptate!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doresc informatii despre mama vitrega a lui Maily Cyrus.