| lanadelsex a întrebat:

Cum se numeste melodia aceea de la reclama cu Next Top Model cand este prezentata Emma Dumitrescu? Este si in reclama de la Axn cu Domnii prefera proastele. ^^ Dau funda la primul raspuns corect; x

1 răspuns:
| alice014 a răspuns:

Nu pot sa aflu eu acum, dar iti recomand o metoda prin care sa o gasesti. Inregistreaza melodia cand o prinzi, pe telefon sau pe ce poti, apoi intra pe http://www.midomi.com/ si da pe Click and Sing or Hum si atunci poti sa pui inregistrarea sau sa canti tu. Ai grija sa-ti apara verde ca inregistreaza. Succes!