| twilightt a întrebat:

Cum se numeste melodia aceea de pe disney channel cand roki si sisi canta amandoua prima e rochi dupa e sisi apoi canta imreuna doar ca fiecare melodia pe care au cantat-o singure! cum se numeste va rog spuneti-mi plz va dau funda!

Răspuns Câştigător
| Anonima5550121 a răspuns:

Buna! Uite aici: http://www.youtube.com/watch?v=9rVa7g7sby0
Bye!

3 răspunsuri:
| twilightt explică:

Multumesc enorm tuturor am ales la intamplare cele cu link cu ochi inchisi si am ales/o pe anonima50121 fgara suparare toate erau la fel deci altfel nu puteam! multesc mult!

| madykka10 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=Cy7o_jNeoEw Se numeste:Something To Dance For/TTYLXOX Funda?

| Mihaela998 a răspuns:

Este cumva something to dance for?