| Trollerul a întrebat:

Cum se numeste melodia aia din reclama de la Te cunosc de undeva, cred ca cerebel o canta, cu versurile alea : e bineee, cv de felul asta, Dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| MsGringer a răspuns:

Aceasta melodie este facuta exclusiv pentru emisiune, nu se gaseste niciunde.

2 răspunsuri:
| Đϋffγ a răspuns:

Daca vrei sa ne distram e bine, daca vrei sa dansam e bine, e bine, bine, bine, bine love struck si eu vreau sa aflu cum se numeste crying

| iuly97 a răspuns:

Http://www.romaniinitalia.net/......ndeva.html cum zicea si MsGringer e facuta exclusiv pentru emisiune