| KeshaTikTok a întrebat:

Cum se numeste melodia de la inceputul episodului cand e ziua lui Dina, din Totul pentru Dans, melodia Da din Sold. Cum se numeste in realitate? Melodia este si aproape de sfarsitul episodului, cand o pune pe mama Dinei sa danseze ca sa scape de petrecerea organizata de ea.

Răspuns Câştigător
| ineedyourehelp a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=U6NLCTn0Juk. Sper ca aceasta melodie o cauti :). Funda :o3?

7 răspunsuri:
| 20thoughts a răspuns:

Twist my hips-> http:/www.youtube.com/watch?v=U6NLCTn0Juk
Funda?

| KeshaTikTok explică (pentru 20thoughts):

Am dat funda la prima care a raspuns.

| elleme a răspuns:

Copile, tu nu ai altceva de facut decat sa te uiti toata ziua la Disney si dupa sa pui intrebari idioate despre fiecare serial in parte? laughing Ce lume.

| KeshaTikTok explică (pentru elleme):

Dap..." ce lume " proasta, exemplu' minunat tu esti. Ma uit la ce vreau, nu ma intereseaza ce spui tu, ma cacaciosu-le. Du-te si vezi cum iti mai merge pe centura.