| HoneyBooBoo a întrebat:

Cum se numeste melodia de la minutul 03:18? http://www.youtube.com/watch?v=-pbsKD0CdbY Cea pe care danseaza fata, e reggaeton. Multumesc!

4 răspunsuri:
| oDyenika a răspuns:

Nu merge link-ul sa stii! cred ca de aceea nu ti-a mai raspuns nimeni de pe 28 ianuariestraight face mai posteaza odata, poate te pot ajuta!

| HoneyBooBoo explică (pentru oDyenika):

Atunci cand l-am postat mergea. Nu e vina mea ca detinatorul canalului a sters sau a pus pe privat video-ul. Era un video de-a lui AlduskaAkaCapusa si la un moment dat dansa reggaeton.

| oDyenika a răspuns (pentru HoneyBooBoo):

Mai posteaza-l odata big grin

| HoneyBooBoo explică (pentru oDyenika):

Dar n-am cum sa-l postez pentru ca detinatorul video-ului a sters sau a pus pe privat acel video!