| claum01 a întrebat:

Cum se numeste melodia de pe disney channel cand face reclama la vinerea non-stop?

4 răspunsuri:
| CossMii a răspuns:

Buna.Si eu am intrebarea asta si nu mi-a rasp nimeni nici eu nu stiu crying daca cumva aflii plzz sa`mi zici si mie ca?smug

| SummerSmile97 a răspuns:

Întrebarea asta am pus-o şi eu şi din păcate nimeni nu mi-a răspuns! crying
Este o melodie faina din câte se aude în reclama aia şi chiar aş vrea sa o am şi eu! happy
Dacă afli te rog trimite-mi un mesaj cu numele şi cine o cânta!

Mersi!winking

Raalucaa happy

| starsinger a răspuns:

Daca aflati sa ma anuntati si pe mine va rog

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna,ma numesc mihai, mel e super faina si pot sa va zic ca piesa incepea cu number one