| Oxanna a întrebat:

Cum se numeste melodia din ep de aseara din,, Cealalta fata a Analiei" de aseara, in care Ana si Daniel s-au sarutat? va rog spuneti-mi cat de repede DAU FUNDIIII!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adrianna Foster - Esperandomewinking

4 răspunsuri:
| Beibii a răspuns:

Paulina Laponte - Casi indispensable probabilhee hee
stiu ca melodia este frumoasa, si e in serial destul de deshee hee
fundita daca asta este?love struck

| Oxanna explică:

Nu e astacrying, asta e mai des cand e vorba de camila si/sau cristobal...cryingsad vreau melodia aiaaaa

| Oxanna explică:

Nu mai trebuieee:-J l-am gasit:D daca intereseaza pe cineva, se numeste Blada(le cancion de Ana y Daniel)

http://www.youtube.com/watch?v=T0e01GIn7fQ

multumesc oricum;)

| Oxanna explică:

Nu e aiacrying( inca am nevoieeeee
big grinbig grinbig grin