| wolfer18 a întrebat:

Cum se numeste melodia din "Om sarac om bogat" cantata de Alina Grigore (Nikki). E un fel de rock, cu versurile :"Doar eu stiu acum sa m-arunc mai tare, doar eu sar in cap chiar de stiu ca doare"

Răspuns Câştigător
| Saturday a răspuns:

Si eu o caut intruna.am vazut acum 1 zi sau 2 cand canta. si apoi faza cu pianu' mortala!

4 răspunsuri:
| Cristinaaa a răspuns:

Scrie pe youtube alina grigore si razvan fodor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O vreau si eu e superba melodia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca o gasiti va rog mult sa anuntati eu nu o gasesc pe you tube adr imi place la nebunie

| tesss a răspuns:

Da stiu si eu o ador cred ca este special pusa pentru serial asa cred