| geolovesedward a întrebat:

Cum se numeste melodia din reclama noua de la Nestea? Aia cu ceai de portocale(?) care se poate bea si rece si fierbint? dau fundahappy

10 răspunsuri:
| SentimenteColorate a răspuns:

KT Tunstall Suddenly I See Lyrics e superba:X succes

| FurniciCoapte a răspuns:

KT Tunstall Suddenly I See se numeste.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e Suddenly I See. E alta dar nici eu nu o gasesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-o ia naiba de melodie, o caut de cand a aparut reclama!

| secretsisecret a răspuns:

Uite aici e videoclipul: http://www.youtube.com/watch?v=9AEoUa0Hlso&ob=av3e
aici o ai lyrics: http://www.youtube.com/watch?v=XBHzFb0toqc
spar ca te am ajutat! funda?

| secretsisecret a răspuns:

Sper* scuze

| eedy71 a răspuns:

Chiar nu stie nimeni cum se numeste melodia aia blestemata? A ajuns sa ma obsedeze...

| eedy71 a răspuns:

Se pare ca nu e o melodie propriu-zisa, e creata special pentru reclama respectiva... Oricum se poate descarca ca si ringtone de pe www.nestea.ro