| Ẵđξ a întrebat:

Cum se numeste melodia din reclama Zewa? Am cautat`o peste tot. >funditabig grin<

Răspuns Câştigător
| athenaaaaa93 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=nOnoUBJv-kY
Floom feat. TinyTune - Little Sunshine

7 răspunsuri:
| licuricisclipici a răspuns:

Lenka - The Show este sigura asta uite si linkul de la videoclip http://www.youtube.com/watch?v=elsh3J5lJ6g

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.christopherschier.com/? i_state=article_list&i_ca_id=188&mid=3&SESSION=be367c22f3b3c9c6f06937cb0657ac06

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va rog, caut melodia asta de fff mult si nu o gasesc! am nevoie de melodia asta pentru ca ii f faina, va rog ziceti-o daca stiti!crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Darrr tu copil-o, lauraelena, u nu auzi, nu vezi ca nu e melodia aia! vai doamne.mai bine taceai! rolling eyes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Klara Hajdu - U keep me moving