| Carrie a întrebat:

Cum se numeste melodia in care baletul dansez pentru tine danseaza(au dansat si la start maraton de revelion, daca il stiti pe antonio-ala de culoare, e imbracat in verde, cu ochelari mari, iar ceilalti membri ai baletului sunt si ei imbracati in rosu si verde). Cum se numeste melodia pe care danseaza?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey ya cantata de outcast

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Outkast - Hey ya

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cele doua melodii se numesc La Sovata si Muzica mea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum am si eu o intrebare...inainte de outcast mai era o melodie, mai lenta...aia cum se numeste?big grin