| superpissy40 a întrebat:

Cum se numeste melodia in care se auzeau si niste trompete? Dati mai multe melodii, imi dau eu seama.

4 răspunsuri:
| chokingvictim a răspuns:

Esti idiot? melodia in care se auzeau trompete?!?!?! eu ascult zeci de TRUPE care canta cu trompete.e cum ai intreba care e melodia cu chitara, dati mai multe ca-mi dau seama.ce generatie.

| superpissy40 explică (pentru chokingvictim):

Nu am auzit nici un vers din melodie ca era la televizor si a trecut repede.Am auzit doar niste trompete.

| chokingvictim a răspuns (pentru superpissy40):

Pai si asta e intrebare?!?!? melodia aia cu trompeta?!? daca zicai ca ai vazut o reclama la tv si era o melodie in care era trompeta intelegeam.dar cum sa pui asa intrebare?!?!? trompeta nu e un instrument obscur...na o melodie cu trompeta(mai buna ca oric melodie din reclama) http://www.youtube.com/watch?v=mVxGTxt-Lgk