cami
| cami a întrebat:

Cum se numeste melodia lui M. J [ RIP], care suna cam asa...Huuuu-huuuuu-huuuuuu-huuuuuu [si e lina] love struck
stiu ca i-am facut o descriere cam ciudata

Răspuns Câştigător
| urbanghost a răspuns:

Mie imi place aia Billie Jean, asta e prea lenta...

12 răspunsuri:
| crisS a răspuns:

Cred ca e vorba de "Earth Song"

cami
| cami explică:

Eu nu stiu de ce-si baga oamenii nasul atunci cand nu se pricep. straight face

cami
| cami explică:

@hashe86, mersi. Intr-un final am gasit-o, ma refeream la "Will you be there"
http://www.youtube.com/watch?v=h5c3qHG_krw&feature=related mi se pare superba :x

| DMV a răspuns:

Cred ca o stiu, o canta oamenii pe stadioane si in campaniile electorale, dar nu mai stiu exact cum se numeste. Cred ca "Down, down, down Ceausescu!"

| adyth a răspuns:

O canta cu Paul McCartney?
say say say?

| hashe86 a răspuns:

Bn ca te ai descurcat, dap e superba si melodia asta.

| zu a răspuns:

E superba melodia.si eu o cautam dar am gasit-o pana la urma.

| hanry a răspuns:

Suna cam asa huhuhuhuhu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Cami, cred ca asta e:
http://www.youtube.com/......ttp?/watch
(Earth song)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cami, nu stiu cum se numeste melodia, insa versurile..., sunt bestiale. sper ca asta era numai refrenul, nu? rolling on the floor

| REMiXDJ a răspuns:

Melodia se numeste : Lupul dupa bautura.//Wolf after drink