| AnduhXD a întrebat:

Cum se numeste  melodia pe care danseaza rochy atunci cand merge la Shake it up cicago? Atunci cand danseaza individual.(la totul pentru dans )

6 răspunsuri:
| MimiPopescu a răspuns:

Se numeste our genration. Uite link-ul de unde o poti descarca. Dai clik pe melodie si apoi o sa iti apara o pagina pe acolo. Dai pe download clik dreapta si dai salvati link-ul si gata.
http://mp3moo.com/search/mp3/1/Our-Generation.html

| Cher22 a răspuns:

Asta?

http://www.youtube.com/watch?v=9CujVa_0bvg

Selena Gomez - Shake it up;)

Funda?

| lovestoryofyou a răspuns:

Pai scrie Shake it up la youtube si
stiai ca mel de inceput a episoadelor este cantata de selena:p
stiu din revista BRAVO

| AnduhXD explică:

Nu aia...Nu selena gomez.pe sellena fac deja un dans. vreau sa stiu cum se numeste ce pe care ''ingheata'' cicitongue

| AnduhXD explică:

Am gasit-o singura, dar multumesc oricum. Pentru cei care vor sa stie, mel se numeste Watch me si este cantata de Hot Rush.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu vreau sa stiu cum se numeste melodia dar nu stiu