| anonim_4396 a întrebat:

Cum se numeste o melodie fara voce? de ex. thinking david dj si dony-so bizzare sa nu se auda ce canta (din >gura):"...intelegti?big grin
scuze pentru. exprimare...sad

12 răspunsuri:
| SweetCandy a răspuns:

Negativhappy

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Instrumental?

| JackieSue a răspuns:

Negativ sau soundtrack daca vrei o exprimare mai "interesanta".

| MissD a răspuns:

Negativ

| Crisu_8081 a răspuns:

Denumire mai clasica: instrumental laughing Desi la muzica house sunt decat butoane. Oare?

| andrey23 a răspuns:

Negativ. happy

| ioanna a răspuns:

Cred ca la negativ te referi. O piesa la care se aude doar partea orchestrala se numeste "negativ"

| Fifi a răspuns:

Se numeste : negativul melodiei!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iar numai vocea cum se numeste? Fara Negativ. mersi anticipat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Negativa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Numai vocea se numeste "a capella"/"acapella".winking

| alex_4328 a răspuns:

Negativ