| Georgiana95 a întrebat:

Cum se numeste programul care arata la status ce muzica asculti?happy
Mswinking

9 răspunsuri:
| Gabystelistu95 a răspuns:

Acest programel este unul dintre cele mai bune: http://elitenick.com/programs/yamp

| Mwhahahaa a răspuns:

Buna.
Nu stiu, deoarece eu il am trecut "program de aratat la status ce muzica asc"... daca il vrei. da-mi id-ul tau prin mesaj.si ti-ll trimit eu pe messenger.happy

xoxo.

| Rosalie_9695 a răspuns:

Ym nowPlaying happy

| Danut4 a răspuns:

HyperIm

| BiiBiis a răspuns:

Hyperim tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

HyperIM

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba duda si mie mil trebuie daca faci rost de el ma gasesti la yoh_us06:poate il gasesc eu si iti zic big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu