| Coco_3708 a întrebat:

Cum se numeste tobosarul trupei House of Pain? [ cel mulatru

3 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Nu stiu de ce House of Pain zici tu, pentru ca grupul hip-hop n-are nici un tobosar, nicidecum vreun mulatru.Membri trupei sunt: DJ Lethal, Everlast si Danny Boy.Sunt irlandezi.

| Chris a răspuns:

Buna. Pe cei trei membri ai trupei House of Pain ii cheama Everlast, Danny Boy si DJ Lethal. Cauta pe Google si vezi care te intereseaza.

| Coco_3708 explică:

Stiu stiu si eu am cautat e google si la fel stiam ca nu exista doar ca am fost la best fest si aveau tobosar si eu am ramas uimita si am vrut sa stiu cum il cheama pe cel care mi-a dat betele :]]