| passsion a întrebat:

Cum se procedeaza pentru a face o melodie?
Am versurile si negativul. As vrea sa stiu toti pasi daca vrei sa faci si o colaborare. Mersi

2 răspunsuri:
| Woodenpints91 a răspuns:

Pentru o melodie pe care să o asculte doar prietenii tai şi rudele: îţi cumperi un microfon care să coste în jur de 50 de lei, şi behăi ce ai de zis în faţa lui, pe un negativ.

Pentru o melodie cu care să devii faimos pe net: trebuie să ai ţâţe, versuri pe care să le înţeleagă tot ghiogarul de pe şanţul islazului, şi mult pupat în găoz.

| passsion explică (pentru Woodenpints91):

Gresit... asta e idea preconceputa pentru a ajunge repede sus pe moment, eu am ceva pentru un public mai raspuns care stiu ca ar interesa pe cine intelege. vroiam sa stiu mai mult detalii despre cum functioneaza cu studioul