| girl12 a întrebat:

Cum se traduc versurile de la beutiful monster (ne-eu) http://www.metrolyrics.com/beautiful-monster-lyrics-neyo .html?

Răspuns Câştigător
| luciana_8039 a răspuns:

Www.dictionar-roman.com
dai acolo unde scrie din(vei scrie limba engleza) si apoi mai jos unde scrie in(vei scrie limba franceza)
iar unde scrie text... dai u frumos copy/paste la versuri, acolo in chenarul acela si apoi dai traducere pe chenarul portocaliu fata in fata cu ce am vb pana acum...(ps:s-ar putea sa nu traduca tot cantecul pentru ca poate fi prea mare, asa ca il faci pe parti)pup:-*

2 răspunsuri:
| Sἶrenἶa a răspuns:

Http://translate.google.ro/? hl=ro&ie=UTF-8&tab=wT#;)