| Insurgent a întrebat:

Cum v`i se pare melodia asta http://www.youtube.com/watch?v=OYjZK_6i37M&ob=av2e si ce parere aveti despre trupa? v`i se pare rock mai "true" ca sa zic asa sau o trupa ca si celelalte? plzz raspunsuri detaliate :o3

3 răspunsuri:
| WhiteWolf7 a răspuns:

Mai true decat cine? melodia e frumoasa, dar nu m-a surprins, iar mie imi plac trupele care ma surprind, cum ar fi judas Priest, Black Sabbath, Led Zeppelin, Deep Purple, The Who, Metallica, Saxon, Manowar, Megadeth, si asa mai departe, mai true decat astea nu se poate, dar din zilele noastre, este cea mai true, asta daca nu cumva vocea aluia e trecuta prin sintetizator.Insa nu este nimic nou, ce se face in zilele noastre au facut altii acum 30-40 de ani, iar de atunci nu a mai revolutionat nimeni muzica rock mondiala, asa ca ce rost are sa mai comentez, sunt buni, poate mai buni decat trupele din prezent, dar compar-o cu aceasta melodie romaneasca si spune-mi care sunt mai buni:http://www.youtube.com/watch?v=E3Gehw25k8M

| RockaruL a răspuns:

E draguta melodia dar nu se compara cu cele vechi, cele care au scris rockul...O melodie normala.
@JudasPriest normal ca Trooper sunt mult mai buniwinking

| WhiteWolf7 a răspuns:

Asa ziceam si eu Rockere...si totusi datorita unui sistem de **** si faptului ca nu suntem priviti cu ochi buni de straini, ne limitam in a face muzica doar in tara noastra...