| anonim_4396 a întrebat:

Cum vi s-a parut melodia care a reprezentat Romania la Eurovision 2011?(Hotel FM-Change )
Dar Blaxy Girls- It's so fine?
Care dintre cele 2 credeti ca avea mai multe sanse sa ajunga cat mai sus in clasament? De ce?

Răspuns Câştigător
| DreamingAloud a răspuns:

Melodia care a reprezentat Romania la eurovision a fost cam slabuta dar a trebuit sa o sustinem deoarece ne-a simbolizat tara. Cat despre melodia ''it's so fine'' mi-a placut inca de la preselectii mai mult decat ''change''... nu stiu de ce dar cred ca are ceva mai special si cred ca ar fi putut sa ocupe un loc mai bun in clasament decat locul 17.

1 răspuns:
| rusuirina a răspuns:

Hmm...ambele piese sunt bunicele...dar probabil blaxy girls reuseau sa urce mai sus deoarece faceau show. dar ca voce hotel fm sunt mai buni