| Andr3e a întrebat:

Cum vi se pare Anahi(cantareata mexicana)? Dar trupa RBD cum vi se parea?

Răspuns Câştigător
| Th3eo a răspuns:

Mie imi place mult de Anahi. Are o voce superba, e o actrita buna si e foarte fumoasa. Trupa RBD avea niste melodii extraordinare si mi-a parut foarte rau cand s-au despartit.

2 răspunsuri:
| ElectricChapel a răspuns:

big grin mda... draguta (mie-mi placea Mayte) Trupa RBD mi-au placut mult, am fost la ambele concerte ale lor si chiar mui-a parut sicner rau ca s-au despartit.

| Andr3e explică:

Ma bucur ca inca au ramas in sufletele noastre.