| sabin89 a întrebat:

Cum vi se pare "Call me, maybe" (Carly Rae Jepsen)?

Răspuns Câştigător
| Kerli a răspuns:

O spui de parca numarul de viualizari ar fi direct proportional cu calitatea...

20 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

O prostie

| CautNume a răspuns:

Un alt gunoi de doi bani.

| Adry05 a răspuns:

E faina. thinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru Adry05):

Iti place si ce am facut eu, atunci:

Hey, I just met you,
and this is razy,
but I have no condom
so anal, maybe?

Am modificat-o putin.big grin

| Adry05 a răspuns (pentru anonim_4396):

OMG!laughing Nu e chiar locul unde sa publici asa ceva. Incearca mai degraba pe youtube.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Adry05):

Am postat...d-aia am si luat top comment big grin

| Kerli a răspuns:

E o melodie geniala... daca ai 10 ani

| sabin89 explică:

Bine, dar ati vazut cate views are.

| roxy1direction4ever a răspuns (pentru sabin89):

Mai bine nu mai pui intrebari de genul:
Cum ti se pare? Poti primi raspuri usturatoare si nu conteaza ce iti zic altii, ce iti place tie, oto place si daca altuia nu-i place ok?
( ce-m zis mai sus mi s-a intamplat si mie)

| Kerli a răspuns (pentru sabin89):

O spui de parca numarul de vizualizari ar fi direct proportional cu calitatea

| Adry05 a răspuns (pentru Kerli):

Asta explica de ce gangman style a fost sau este melodia numarul 1 pe youtube. O.o

| Kerli a răspuns (pentru sabin89):

O spui de parca numarul de viualizari ar fi direct proportional cu calitatea...

| sabin89 explică:

Am spus mai sus ca melodia are multe views. Am spus-o ironic, pentru a scoate in evidenta preferintele publicului de azi. Si mie mi se pare un cantec ieftin, de duzina. Sau un cantec de doi bani, cum s-ar mai zice. Si ca el sunt multe. Bine a remarcat Adry popularitatea de care se bucura "gangnam"-ul ala in prezent.

| KristalPop a răspuns:

O poponărie stupidă! Melodie pentru gay şi piţipoance.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jalnică

| HermioneLove a răspuns:

Mie imi place mult love struck

| sabin89 explică (pentru HermioneLove):

Am inceput si eu sa-mi schimb impresia. Carly are un farmec aparte. E dulcica. Cum iti place "Good time" al lui Owl city?

| Labyrinth a răspuns:

E ok melodia.

| LanaSpectrum a răspuns:

Oribila!

| NUMEPamPam a răspuns:

E tare... si se potriveste pentru un party cu pizzalaughing

| melissa984 a răspuns:

Nasoala rau de tot.