| Dumnezău a întrebat:

Cum vi se pare melodia aceasta si ce nota ii dati?
http://www.youtube.com/watch?v=hez6tDpiWDA&ob=av2e

Considerati Shinedown genul acela de trupa de rock bun infiintata dupa 1990? Aici ma adresez in special cunoscatorilor.

16 răspunsuri:
| Dumnezău explică:

Ca-cat sa-i spui lu' mama ta, copil idiot fara creier!

| Dumnezău explică:

Ba da,poti sa ai o parere diferita, atat timp cat nu o dai in prostie pura si mai ales, in paranoie.Shinedown e o trupa foarte buna,nicidecum un gunoi, si tu nu o sa ai niciodata o voce asa de buna ca Brent Smith.Dar tu, chiar consideri absolut orice melodie rock satanista?!

| Dumnezău explică:

Ia da-mi un exemplu de melodie, sau macar trupa rock pe care n-o consideri satanista...

| Dumnezău explică:

Da,asa-i.Piesa asta place oricui,ca doar e Bon Jovi.
Dar, totusi, ce parere ai de melodia asta? http://www.youtube.com/watch?v=HiYazI3B09A
E country rock

| Dumnezău explică:

Nu te mai lua de Jelli,nu ai dreptul sa faci asta! Crede-ma,am jucat si eu Metin la sfatul catorva jucatori,si e complet de rahat la tot,inclusiv grafica, quest-uri si altele, plus ca trebuie sa-l susti cu bani reali la nivele mari pe unele servere.Joaca si tu ceva mai de oameni normali,un World of Warcraft, un Black Ops, un Shayia!

| itscloudyoutside a răspuns:

Nu e rea deloc. Ii dau nota 9. La a doua intrebare nu cred ca sunt in masura sa raspund la cat de "bine" ma pricep la clasificarea trupelor dupa cat sunt de bune.

| HeiligKreuzAchtAcht a răspuns:

Dumnezău deci aceasta melodie este foarte buna cu toate ca AsAsInS a auzit de Shinedown de la dumneavoastra,totusi melodia nu a patruns la inima lui AsAsInS foarte mult,e pot sa spun, o melodie recomandata de Dumnezău deci clar o melodie buna! Cat despre nota poate un 8, fara suparare! Poate alta data voia acorda o nota mai mare!

| jhdvavsfhkegvfrkhegbvr a răspuns:

De ce nu au facut un buton numit "fuking epic" pe youtube? Sau macar doua butoane pentru "like"...
ii dau 9, ca m-a enervat reclama de la inceput ca m-a tinut asteptand asa melodie de calitate.

| Myssteriusthanlife a răspuns:

Sincer i dau nota 8 eu ador rok-ul si mai ales imi place enorm formatia shinedaw dar sa recunoastem ca au scos melodii mai bune ca asta bune cum ar fi second chance,simple man, 45, si multe altele care sunt mai reusite ca asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

''e mai misto Metinul'' - oh, atunci e clar ca nu se poate discuta cu tine. Metinistii sunt cam idiotei de felul lor. Hai du-te si violeaza căţei si maimute mancatoare de bani cu suliţa acolo si cara-te de pe TPU, nu esti destul de inteligent incat ca nici macar sa folosesti acest site, e peste puterea ta de intelegere wave.

| Dumnezău explică (pentru anonim_4396):

Auch,that hurt! Si daca pui la socoteala ca vine de la o fosta metinista...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dumnezău):

Aveam 11 ani, ce sa imi ceri pe atunci? Dar cu timpul m-am debarasat trezindu-ma la realitate si vazand cat de penibil este realizat jocul. Paianjeni de doua ori mai mari decat personajul (foarte ''creativ''), comunitate tampita in care se injura ca la usa cortului si nimeni nu lua masuri, adulti care stateau incontinuu pe jocul asta si bagau bani adevarati in el... etc.

P.S: Chestia asta era cam secreta, nu ti-am zis? Eh, acum sper sa nu ma recunoasca nimeni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma refeream la faptul ca e realizat stupid jocul. Sau mai era o stupiditate de misiune, pe la lvl 55 parca, aia cu nisipul de desert. Pai e cea mai tampita treaba, in desert doar nu calcam pe polistiren straight face. Si alta treaba ar fi ca e conceput in asa mod incat sa iti induca dependenta., sa ti se para super ''cul'' sa fii pe primul loc in clasament, si pe urma sa ajungi la nivelul maxim, sa se termine totul si sa realizezi ca ai pierdut aiurea ceva timp si bani. Cat despre private, aia e alta mancare de peste. Am jucat si acolo, te plictisesti repede si apoi intervine problema de cautat obiectele ca se gasesc greu...

| zuzzzuuu a răspuns:

Este oribila, ii dau nota 2

| MaryOfHouseStark a răspuns:

Melodia este de nota 10, dupa parerea mea.Si da.

| Ionut3D a răspuns:

Ce pot sa spun nu sunt fan rock dar daca ar fi i-as da nota 7, 5