| Adrian a întrebat:

Cum vi se pare melodia asta? http://www.youtube.com/watch?v=RHUJOju4QYE
Auditie placuta!

11 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Foarte pe gustul meu...

| FucktheSystem a răspuns:

E drăguță, mie chiar îmi place, are ceva... special.

| FucktheSystem a răspuns:

Probabil că melodia asta este super plictisitoare pentru un copil de sub 12 ani ( alexandra ) care nu este în stare să înteleagă măcar versurile și în nici un caz să le mai și interpreteze, Alexandra mamă, ce melodie nu este plictisitoare pentru tine?

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Trista, dar are si ceva vesel in acelasi timp, linistitoare, dar te pune pe ganduri! Romantica si inspira pace sufleteasca.

| pwp a răspuns:

E prima data cand o asculr, si mi se pare superba!
adevarate versuri love struck

| deese a răspuns:

O melodie superba.happy

| Carllla a răspuns:

Ce pot sa zic...adevarate versuri. Si melodia e frumoasa

| StillAlive a răspuns:

Una din melodiile mele preferate... vocea si chitara suna perfect, iar versurile sunt atat de adevarate.

| StillAlive a răspuns:

@alexandra Stai linistita ca te intelegem. Nu avem pretentii de la tine sa intelegi si sa interpretezi niste versuri (dupa cum a spus si FucktheSystem). Oricum ramai la Inna si Justin Bieber.

| kajen4ever a răspuns:

E super, super, super plictisitoare.JAF

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are versuri frumoase, face ceva sa miste acolo in adancului sufletului meu ofilit! Frumoasa melodie! Merci!