| sweetale12 a întrebat:

Cum vi se pare melodia : One - Jayko feat Anya?

18 răspunsuri:
| GabiGabrielle a răspuns:

Frumoasabig grin

| valy a răspuns:

Frumoasa

| Bishop a răspuns:

Super tare, imi place happy

| hamsterx a răspuns:

O am pe telefon si o ascult cand ma duc la scoala in autobuz laughing parca ma trezeste din somn happy

| Mjdolhfi a răspuns:

O ador:-X inainte in fiecare zi o ascultamhee hee. Super melodia te trezeste din somn cum zice si hamsterxz.No comment super melodia:-X

| PuяpℓeMusic a răspuns:

Imi placelove struckxx

| Pho3nix a răspuns:

E super tare.big grin
Imi place mult.happy

| andrei123 a răspuns:

Este o melodie superba! o ascult mereu!

| sweetale12 explică:

Si eu o am pe telefonhee hee

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ma dau in vant dupa ea...si in plus Anya...nu a fost frumos din partea ei ce a facut cu Hi-cu:-|

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faina. Faina.:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E super tare sunt inebunita dupa ea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Melodia aceasta este foarte frumoasa si, la inceput nu imi placea, dar acum imi place la nebunie, pur si simplu o iubesc!
mada. 2899 Acesta este id meu si cine vrea sa vorbeasca cu mine sa isi noteze acest id! Va pup dulce, Paula Madalina!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frumoasa cat de cat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Superba, am inceput sa scriu scenariul unui film de dragoste pe aceasta melodie, o ascult 2-3 ore pe zi. Va anunt cand este gata. Id-ul Actorel

| annaa09 a răspuns:

E faina